لگد زدن ایران والیبال صربستان ورزشگاه

لگد زدن: ایران والیبال صربستان ورزشگاه مهدی مهدوی شهرام محمودی تیم ملی والیبال والیبال

کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی می‌گوید او چاقوکش نیست و تمام اتفاقات رختکن تراکتورسازی حتی در حد یک شوخی کوچک هم نبوده است.

من چاقوکش نیستم / کیانی

کیانی: من چاقوکش نیستم

عبارات مهم : رسانه ها

کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی می گوید او چاقوکش نیست و تمام اتفاقات رختکن تراکتورسازی حتی در حد یک شوخی کوچک هم نبوده است.

مهدی کیانی، کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی در گفت وگو با ایسنا، راجع به اتفاقاتی که در حاشیه تمرین این تیم با عارف آغاسی رخ داد، توضیح داد: اتفاق خاصی نبود و رسانه ها آن را بزرگ کردند. حتی این اتفاق از شوخی هم کوچک تر بود و نمی دانم که چگونه از دید رسانه ها کارد میوه خوری تبدیل به قمه شد. بعد از آن شوخی هم دست عارف کمی پاره شد و دکتر آن را باند بست و کل اتفاق همین بود.

من چاقوکش نیستم / کیانی

او ادامه داد: چنین اتفاقاتی ممکن است که در یک خانواده پیش بیاید. فشار روی تیم و من به عنوان کاپیتان آنقدر زیاد است که گاهی ممکن است چنین شوخی هایی که به کسی اسیب بزند اتفاق بیفتد. من در عمرم هیچ گاه این کار را نکرده بودم و نمی کنم لیکن چاقوکش نیستم.

کاپیتان تراکتورسازی راجع به حکم کمیته اخلاق و محرومیت دو ماهه اش گفت: نمی دانم چه بگویم. کاری که در تمرین صورت گرفت ناخواسته بود و در حد شوخی هم نبود. متاسفانه رسانه ها از کاه، کوه ساختند. نمی دانم کلوب بزرگی چون تراکتورسازی باید چنین اخبار خانوادگی از آن به بیرون درز پیدا کند. همه از این رسانه یی شدن تعجب کردند لیکن جهت تراکتورسازی خیلی بد شد.

کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی می‌گوید او چاقوکش نیست و تمام اتفاقات رختکن تراکتورسازی حتی در حد یک شوخی کوچک هم نبوده است.

او راجع به جلسه کمیته اخلاق ادعا کرد: در جلسه ای که در کمیته اخلاق برگزار شد، من با آقای تورک صحبت کردم و ایشان به من قول دادند که این مسئله به آسانی حل شود ولی آن ها زیر قول خود زدند و دو ماه من را محروم کردند. کلوب در حال پیگیری است تا کمیته اخلاق راجع به این حکم تجدید نظر کند.

کیانی ادامه داد: من جهت نخستین بار بود که پا به این کمیته می گذاشتم. به نظر من وجود چنین کمیته ای نیاز است ولی نه جهت این که بازیکنی بار اول اشتباه می کند. اگر بازیکنی از اشتباهش درس نگرفت و جهت بار چهارم و پنجم کارش را تکرار کرد و به اصطلاح شورش را در آورد، آن وقت باید کمیته اخلاق آن بازیکن را جریمه کند. ان ها باید با بازیکنان کنار بیایند. تراکتورسازی با پرسپولیس و استقلال فرقی ندارد. من حتی دوست ندارم بازیکنان آن ها نیز محروم شوند و باید به امثال ما که بار اول مان است وقت داده شود.

بازیکن تراکتورسازی راجع به شنیدن این حکم گفت: من روز بازی با پارس جنوبی متوجه شدم که کمیته اخلاق در حال بررسی این قضیه هست. اصلا نفهمیدم که در آن بازی چه گذشت. بعد از شنیدن این جریمه نزدیک بود سکته کنم. دست و پام یخ زده بود و نمی توانستم صحبت کنم.

من چاقوکش نیستم / کیانی

وی در آخر راجع به تاثیر غیبتش در دیدار این تیم برابر پیکان اذعان کرد: بازیکنان تیم برابر پیکان خوب بازی کردند ولی همه تحت تاثیر محرومیت من بودند. اوضاع تیم به هم ریخته بود و

بازیکنان با استرس بازی می کردند. تیمی که برابر پیکان بازی کرد میانگین سنی زیر ۲۵ سال داشت و تنها بزرگان تیم محمد کشور عزیزمان ایران پوریان، فرزاد حاتمی و مهدی شریفی بودند. با نبود من، دست یحیی گل محمدی خالی تر از هر لحظه شده است است و تیم ما با این شرایط کار مشکل تا نیم فصل دارد.

کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی می‌گوید او چاقوکش نیست و تمام اتفاقات رختکن تراکتورسازی حتی در حد یک شوخی کوچک هم نبوده است.

واژه های کلیدی: رسانه ها | بازیکنان | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog