لگد زدن ایران والیبال صربستان ورزشگاه

لگد زدن: ایران والیبال صربستان ورزشگاه مهدی مهدوی شهرام محمودی تیم ملی والیبال والیبال

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری شرکت پخش تاسیس کردیم تا کمی انحصار شکسته شود / تهیه کننده «لونه زنبور»

سعید خانی با اشاره به اینکه به تازگی دفتر پخش فیلمی با عنوان «خانه فیلم» راه اندازی کرده اند از دغدغه دست اندرکاران این دفتر جهت اکران آثار اجتماعی سخن گفت.

شرکت پخش تاسیس کردیم تا کمی انحصار شکسته شود / تهیه کننده «لونه زنبور»

تهیه کننده «لونه زنبور»: شرکت پخش تاسیس کردیم تا کمی انحصار شکسته شود

عبارات مهم : زنبور

سعید خانی با اشاره به اینکه به تازگی دفتر پخش فیلمی با عنوان «خانه فیلم» راه اندازی کرده اند از دغدغه دست اندرکاران این دفتر جهت اکران آثار اجتماعی سخن گفت.

سعید خانی تهیه کننده و پخش کننده سینما در گفتگو با مهر، راجع به بروزترین فعالیت های خود گفت: من و سیدجمال ساداتیان تهیه کننده سینما به تازگی یک دفتر پخش تازه به نام «خانه فیلم» راه انداخته ایم و فکر می کنم تا آخر سال یکی از شرکت های پخش نیرومند باشد.

وی با اشاره به اینکه در قدم اول «لونه زنبور» به تهیه کنندگی خودش را پخش کرده اند، توضیح داد: جهت ادامه کار هنوز با فیلمی جهت پخش به نتیجه نرسیده ایم ولی تلاش می کنیم با بررسی، فیلم های خوبی را در جهت دغدغه مان در زمینه حمایت از فیلم های اجتماعی پخش کنیم.

این تهیه کننده سینما افزود: من پیش از این با آقای سعید سعدی در شرکت «نسیم صبا» همکاری می کردم ولی احساس کردم باید با تیم تازه کار کنم و اینطور شد که به همکاری با آقای ساداتیان رسیدم که سابقه خوبی در پخش و مقوله سینما و تبلیغات دارد. شرکت پخش «خانه فیلم» را تاسیس کردیم تا کمی انحصار شکسته شود و بتوانیم با شرکت های دیگر مسابقه کنیم ضمن اینکه اساسا دغدغه من و ساداتیان پخش فیلم های اجتماعی است.

خانی بیان کرد: ما در نخستین قدم فیلم سینمایی «لونه زنبور» به کارگردانی بروز نیک نژاد را اکران کردیم چون به نظرم جهت پرزنت دفتر خودمان مورد نیاز بود یک فیلم بفروش اکران کنیم البته ما در نظر داریم در آینده در کنار فیلم های اجتماعی، فیلم کمدی هم اکران می کنیم.

وی تاکید کرد: در این سال ها جایگاه آثار اجتماعی در سینمای کشور عزیزمان ایران در مقوله پخش از بین رفته و سرمایه گذاران زیاد سراغ دیگر فیلم ها به خاص آثار کمدی می روند لیکن فیلم کمدی راحت می فروشد. پخش فیلم اجتماعی چندبرابر انرژی می برد و میزان درآمد آن به لحاظ اقتصادی نسبت به فیلم کمدی بسیار کمتر است ولی ما به علت دغدغه ای که داریم به این سمت رفتیم که امیدواریم بتوانیم در سینمای کشور عزیزمان ایران جایی پیدا کنیم تا فیلم هایی را که حرفی جهت گفتن دارند، پخش کنیم.

این تهیه کننده در آخر گفت: بعد از فروش خوب «لونه زنبور» فیلمنامه های زیادی پیشنهاد شد که ما تلاش می کنیم دقتمان را اوج ببریم. در حال حاضر نیز مشغول مطالعه یک فیلمنامه اجتماعی از یک فیلم اولی هستم که هنوز نیاز به بازبینی و بازنویسی در بخش هایی از آن دارد.

شرکت پخش تاسیس کردیم تا کمی انحصار شکسته شود / تهیه کننده «لونه زنبور»

واژه های کلیدی: زنبور | سینما | سینمای | سینمایی | پخش کننده | تهیه کننده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog