لگد زدن ایران والیبال صربستان ورزشگاه

لگد زدن: ایران والیبال صربستان ورزشگاه مهدی مهدوی شهرام محمودی تیم ملی والیبال والیبال

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تنها از خبر فوت یکی از بازداشت‌شدگان خبر دارم/ جهت دختران دانشجوی بازداشت‌شده دلواپس هستیم ، میرزایی نیکو

یک نماینده مجلس با بیان اینکه نمایندگان جهت پیگیری اوضاع دانشجویان بازداشتی با بعضی مقامات صحبت‌های داشته‌اند، اظهارداشت: ما بویژه جهت دانشجویان دختر دلواپس هست

تنها از خبر فوت یکی از بازداشت‌شدگان خبر دارم/ جهت دختران دانشجوی بازداشت‌شده دلواپس هستیم ، میرزایی نیکو

میرزایی نیکو: تنها از خبر فوت یکی از بازداشت شدگان خبر دارم/ جهت دختران دانشجوی بازداشت شده است دلواپس هستیم

عبارات مهم : ایران

یک نماینده مجلس با بیان اینکه نمایندگان جهت پیگیری اوضاع دانشجویان بازداشتی با بعضی مقامات صحبت های داشته اند، اظهارداشت: ما بویژه جهت دانشجویان دختر دلواپس هستیم. ولی آنطور که به ما گفته اند باید فرایند سیستم قضایی یا سیستم امنیتی و اطلاعاتی طی شود و بعد هم سوابق و مسایل قبلی و بعدی مورد نظر قرار بگیرد و بعد آزاد شوند ولی به هر حال آنطور که من شاهد هستم بسیاری از نمایندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران به جد پیگیر این مسئله هستند.

قاسم میرزایی نیکو نماینده دماوند و فیروزکوه و عضو فراکسیون امید در گفت و گو با اعتمادآنلاین، در خصوص دانشجویان بازداشتی گفت: نمایندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران و بعضی از نمایندگان سایر شهرها که بازداشتی هایی در شهرشان دارند صحبت هایی را با بعضی از مقامات انتظامی، نظامی و امنیتی داشتند و امیدوارند که این عنوان سریعتر حل شود و افرادی که مسئله خاصی ندارند بویژه دانشجویان دختر آزاد شوند .

تنها از خبر فوت یکی از بازداشت‌شدگان خبر دارم/ جهت دختران دانشجوی بازداشت‌شده دلواپس هستیم ، میرزایی نیکو

وی تصریح کرد: ما بویژه جهت دانشجویان دختر دلواپس هستیم. ولی آنطور که به ما گفته اند باید فرایند سیستم قضایی یا سیستم امنیتی و اطلاعاتی طی شود و بعد هم سوابق و مسایل قبلی و بعدی مورد نظر قرار بگیرد و بعد آزاد شوند ولی به هر حال آنطور که من شاهد هستم بسیاری از نمایندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران به جد پیگیر این مسئله هستند.

این نماینده مجلس اظهارداشت: مجموعه فراکسیون امید دغدغه بیشتری جهت آزادی بازداشتی ها دارند.

یک نماینده مجلس با بیان اینکه نمایندگان جهت پیگیری اوضاع دانشجویان بازداشتی با بعضی مقامات صحبت‌های داشته‌اند، اظهارداشت: ما بویژه جهت دانشجویان دختر دلواپس هست

میرزایی نیکو در خصوص فوت سه بازداشت شده است در زندان، گفت: تنها از خبر فوت یکی از بازداشت شدگان خبر دارم. تعداد دیگر هم ممکن است ناشی از فضاسازی باشد.

وی راجع به اقدام مجلس جهت پیگیری بازداشتی های فوت شده، تصریح کرد: نمایندگان حتما این عنوان را پیگیری می کنند منتها الویت بندی هایی وجود دارد. مانند نان شب و پرسشها منطقه ای و … به نظر بنده باید از نمایندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران انتظار بیشتری داشت چون این دستگیری در پایتخت کشور عزیزمان ایران هست. هر نماینده در استان خود باید تلاش کند که این عنوان هر چه سریعتر و به شکل مسالمت آمیزی حل شود.

واژه های کلیدی: ایران | بازداشت | دانشجویان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog