لگد زدن ایران والیبال صربستان ورزشگاه

لگد زدن: ایران والیبال صربستان ورزشگاه مهدی مهدوی شهرام محمودی تیم ملی والیبال والیبال

گت بلاگز اخبار بین الملل سفارتخانه‌های آمریکا به حالت آماده‌باش درآمدند

سفارتخانه‌ها و کنسولگری‌های آمریکا در شماری از کشورهای دنیا به دنبال احتمال عوض کردن پایتخت رژیم صهیونیستی به حالت آماده باش در آمدند.

سفارتخانه‌های آمریکا به حالت آماده‌باش درآمدند

سفارتخانه های آمریکا به حالت آماده باش درآمدند

عبارات مهم : آمریکا

سفارتخانه ها و کنسولگری های آمریکا در شماری از کشورهای دنیا به دنبال احتمال عوض کردن پایتخت رژیم صهیونیستی به حالت آماده باش در آمدند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از تلویزیون الجزیره، سفارتخانه ها و کنسولگری های آمریکا در شماری از کشورها در پی تصمیم مدیر جمهور این کشور جهت اعلام قدس اشغالی به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی به حال آماده باش در آمده اند.

سفارتخانه‌های آمریکا به حالت آماده‌باش درآمدند

وزارت امور خارجه آمریکا راجع به وقوع کارها خشونت آمیز در صورتی که دونالد ترامپ مدیر جمهور این کشور قدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی به رسمیت بشناسد هشدار داده است.

هشدار وزارت خارجه آمریکا نشان می دهد این تصمیم ترامپ می تواند خشم دنیا عرب و اسلام را برانگیزد و به تظاهرات علیه سفارتخانه های آمریکا در سراسر دنیا بیانجامد.

سفارتخانه‌ها و کنسولگری‌های آمریکا در شماری از کشورهای دنیا به دنبال احتمال عوض کردن پایتخت رژیم صهیونیستی به حالت آماده باش در آمدند.

چنین هشداری در دو تلگراف محرمانه به سفارتخانه ها و کنسولگری های آمریکا فرستاده شده است و از آنها خواسته شده است است جهت خطرات احتمالی آماده باشند و تدابیر امنیتی را شدت یافتن کنند.

نشریه پولتیکو نیز به نقل از یک مسئول در وزارت خارجه آمریکا نوشت: اعلام انتقال سفارت این کشور از تل آویو به قدس شاید تصویر العمل هایی شدیدی به دنبال داشته باشد و امکان دارد به سفارتخانه های آمریکا در خارج حمله شود.

واژه های کلیدی: آمریکا | کنسولگری | وزارت خارجه | رژیم صهیونیستی | وزارت امور خارجه | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog