لگد زدن ایران والیبال صربستان ورزشگاه

لگد زدن: ایران والیبال صربستان ورزشگاه مهدی مهدوی شهرام محمودی تیم ملی والیبال والیبال

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی علت زیاد کردن قیمت مسکن در بعضی نقاط پایتخت

یک کارشناس مسکن گفت: زیاد کردن ۱۵ درصدی قیمت و رشد ۵۰ درصدی معاملات مسکن شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در آذرماه به علت تصمیم جهت تبدیل به احسن کردن واحدهای مسک

علت زیاد کردن قیمت مسکن در بعضی نقاط پایتخت

علت زیاد کردن قیمت مسکن در بعضی نقاط پایتخت

عبارات مهم : ایران

یک کارشناس مسکن گفت: زیاد کردن ۱۵ درصدی قیمت و رشد ۵۰ درصدی معاملات مسکن شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در آذرماه به علت تصمیم جهت تبدیل به احسن کردن واحدهای مسکونی به وسیله اقشار میانگین است ولی نمی تواند احتمال ایجاد جهش قیمت را در پی داشته باشد.

عباس زینعلی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: عوض کردن بافت اجتماعی در کشور عزیزمان ایران و بخصوص در پایتخت کشور عزیزمان ایران شکل گرفته هست. طبقات متوسطی در این دگرگونی ایجاد شده است که جهت تثبیت موقعیت زندگی خود به تهیه منزل با کیفیت تر روی آورده اند. استطاعت این گروه نیز منزل های دارای محدوده قیمتی ۵۰۰ میلیون تومان است.

علت زیاد کردن قیمت مسکن در بعضی نقاط پایتخت

وی افزود: تراکم معاملات را که مشاهده می کنیم می بینیم بیشترین خرید و فروش در مناطق ۵، ۴ و ۲ شکل گرفته که جزو مهاجرپذیرترین مناطق شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران محسوب می شوند. در سال های اخیر شاهد بودیم خانواده های بسیاری از سایر شهرها به این مناطق مهاجرت می کنند.

این کارشناس مسکن با اشاره به منطقه سعادت آباد گفت: زمانی در سعادت آباد این اتفاق افتاد که از بسیاری نقاط کشور خانواده هایی که توانایی مالی مناسبی پیدا کردند به این منطقه آمدند و باعث عوض کردن بافت جمعیتی در آن جا شد. هم اکنون نیز شرایطی فراهم شده است که بعد از طی دوره طولانی رکود، تحولی در معاملات مسکن در مناطقی از غرب و شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران شکل گرفته هست؛ ولی چندان ناشی از شرایط عمومی رونق نیست و در آن مدار قرار ندارد.

یک کارشناس مسکن گفت: زیاد کردن ۱۵ درصدی قیمت و رشد ۵۰ درصدی معاملات مسکن شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در آذرماه به علت تصمیم جهت تبدیل به احسن کردن واحدهای مسک

زینعلی تاکید کرد: از سوی دیگر می بینیم خانواده هایی از جنوب شهر که طی پنج سال اخیر توانمندی اقتصادی بالاتری نسبت به قبل پیدا کرده اند به بافت های شمالی عوض کردن مکان می دهند. این موارد منجر به رشد معاملات در مناطقی شده است که از سرانه خدماتی مناسب تری برخوردارند.

وی با بیان این که جنس معاملات از نوع تبدیل به احسن کردن است ولی رونقی دیده نمی شود گفت: احتمال رشد قیمت در مناطق مقصد وجود دارد ولی نمی تواند منجر به جهش قیمت در کوتاه مدت و میان مدت شود؛ آیا که ظرفیت رشد ناگهانی در تمام مناطق پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود ندارد. اگر هم احیانا چنین اتفاقی رخ دهد به فاصله ی زمانی باید منتظر رکود عمیق تری در بخش مسکن باشیم که به نفع فعالان و واسطه گران این حوزه نیست.

این کارشناس مسکن تصریح کرد: اگر جهش قیمت در بخش مسکن اتفاق بیفتد تمام نقدینگی به این سمت می آید و بعد حباب بزرگ تر می شود. سپس در دوره ای به رکود می خورد. تاثیر زیاد کردن قیمت مسکن در سایر سطوح زندگی شهروندان وارد می شود و به تورم در تمام سطوح می انجامد. ولی همان طور که گفتم انتظار سونامی قیمت در بخش مسکن بعید به نظر می رسد.

علت زیاد کردن قیمت مسکن در بعضی نقاط پایتخت

واژه های کلیدی: ایران | خانواده | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog